Jen jak relaxovat v krásné přírodě je celá řada možností. A jednou z nich je dovolená nebo pobyt na Šumavě v našem krásném hotelu. Dovolená na Šumavě nabízí mnoho atraktivních míst, například Povydří, Boubínský prales, Černé nebo Čertovo jezero. Hotel na Šumavě je blízko všem těmto krásám a připraven splnit vaše přání.
U nás dostanete přesně to, po čem zatoužíte. Naší snahou je, aby jste si Vaší rodinnou dovolenou jednoduše užili. Nabízíme Vám k tomu klidnou atmosféru, příjemný personál jak v ubytovací části, tak stravovací. Hotel na Šumavě je to pravé pro rodiny s dětmi, firemní akce i pro prodloužené víkendové pobyty, které si můžete u nás užít i za nepříznivého počasí.

Příjemná dovolená

Jsou pro Vás připraveny sezónní pobytové balíčky, jako například Velikonoční, který je určitě v tomto období pro Vás aktuální. Hotel na Šumavě a kolektiv pracovníků hotelu je připraven Vám poskytnout příjemný pobyt, posezení v hotelové restauraci, relaxaci v bazénu nebo sauně. Je jen na Vás, jak si vyberete strávit svůj volný čas.